Nákupní košík je prázdný..
DOMŮ E-SHOP OHŇOSTROJE SPECIÁLNÍ EFEKTY KONTAKTY
KompaktyRachejtleŘímské svíceSestavené ohňostrojeDýmovnicePrskavkyFontány


Fotka produktu
 

Jupiter


159 Kč

Baterie výmetnic 16 ran, práskající chvosty s bílými stroboskopy, poslední 3 rány finále.


Fotka produktu
 

Pot O´Gold


299 Kč

Baterie výmetnic 24 ran, praskající chvost, zlatý dragon chvost, červené, zelené, modré hvězdy.


Fotka produktu
 

Blockbuster


259 Kč

Baterie výmetnic 25 ran, chvosty s cracklingem do červeno-zelených pivoněk s cracklingem, stříbrné chvosty do fialových pivoněk s bílými stroboskopy, poslední 3 rány finále.


Fotka produktu
 

Lucky


259 Kč

Baterie výmetnic 25 ran, červené a zelené chvosty do červených a zelených pivoněk s práskající chyzantémou, stříbrné chvosty do červených dhalií, zelené chvosty s fialovými světličkami, práskající chryzantéma.


Fotka produktu
 

Rainbow


249 Kč

Baterie výmetnic 25 ran, práskající chvosty do červeno-zelených pivoněk s práskáním nebo do práskajících chryzantém, poslední 3 rány finále.


Fotka produktu
 

Bombastic


249 Kč

Baterie výmetnic 25 ran, stříbrné chvosty do fialových pivoněk s bílým stroboskopem, červené chvosty do červených práskajících pivoněk, poslední 3 rány finále.


Fotka produktu
 

Perseus


649 Kč

Baterie výmetnic 36 ran. Efekt: A: červený chvost do červené jiřiny s modrými perlami a bílými blikavkami, B: zelený chvost do zelených perel s praskající vrbou, C: purpurový chvost do purovo-oranžové jiřiny se zelenými blikavkami, D: červený chvost do červených perel s praskající vrbou, E: červeno-zeleno-purpurová vlna, F: modrý chvost do modrých perel s praskáním.


Fotka produktu
 

Shiny Way


449 Kč

Baterie výmetnic 36 ran, červené ocasy do červených brokátových korun do zelených brokátových korun, modré ocasy do modrých brokátových korun.


Fotka produktu
 

Merapi


249 Kč

Baterie výmetnic 16 ran, stříbrné komety přecházejících do blikání, praskající vrby, vystřelující po 4 ranách najednou.


Fotka produktu
 

Flip Flop


1099 Kč

Kompakt 83 ran – barevné chvosty do červených a zelených světliček, stříbrné točící se chvosty do stříbrných třpytek


Fotka produktu
 

Las Palmas


1499 Kč

Různobarevné palmy s bílými třpytkami, zlatá chryzantéma, práskající chvosty do různobarevných pa­lem.


Fotka produktu
 

Dragon Fire I.


649 Kč

Červené a zelené chvosty do barevných pivoněk s bílými stroboskopy, žlutých a zelených dahlií s brokátovou korunkou ve finále.


Fotka produktu
 

Dragon Fire II.


599 Kč

Červené a zelené chvosty do barevných pivoněk s bílými stroboskopy, žlutých a zelených dahlií s brokátovou korunkou ve finále.


Fotka produktu
 

Color Collection


1399 Kč

Různobarevné chvosty do brokátových korunek, barevných palem, barevných stroboskopů s práskající chryzantémou ve finále.


Fotka produktu
 

Festival Bomb I.


499 Kč

Červené chvosty do brokátových korunek s červenými, zelenými a modrými světličkami, bílé miny a červené chvosty do bílých světliček, červené chvosty do červených, zelených a modrých chryzantém.


Fotka produktu
 

Storm


359 Kč

Červené světličky se stříbrnými stroboskopy, zelené světličky s práskající chryzantémou, brokátová korunka do modra.


Fotka produktu
 

A3 Rip Roaring


1693 Kč

Cracklingový chvost do mnohobarevných kytic, finále hvídající chvosty do brokátové koruny s cracklingem.


Fotka produktu
 

Arkadia


579 Kč

Modré komety do zlatých chryzantém


Fotka produktu
 

Artemis


1169 Kč

Červená do červené, modrá jřina a bílý třpyt. Zelená do zelené, modrá jiřina a bílý třpyt. Červená do fialové, modrá jiřina a bílý třpyt. Červená do žluté, modrá jiřina a bílý třpyt. Chvost z časového deště do modrých hvězd, praskající stříbrný palmový pestík.


Fotka produktu
 

Monster King


2699 Kč

Multikalibr 84 ran EFEKT : červené světličky s bílými třpytkami, zlaté vrby, brokátové korunky, stříbrné hvízdání, červené práskající palmy a práskající brokátové korunky ve finále


Fotka produktu
 

Beta


949 Kč

Červená stroboskopová kytice s červeným třpytivým chvostem do červené třpytivé vrby; bílá stroboskopová kytice s bílým třpytivým chvostem do bílé třpytivé vrby; zlatá stroboskopová kytice se zlatým třpytivým chvostem do zlaté třpytivé vrby.


Fotka produktu
 

Brocade King with Blue Mines


1199 Kč

Modré miny. Zelený chost do brokátové královské koruny


Fotka produktu
 

Centaurus


1249 Kč

Chvost z časového deště do vrby z časového deště a červený třpyt, modrá hvězda. Chvost z časového deště do vrby z časového deště a zelený třpyt, filaová hvězda. Chvost z časového deště do vrby z časového deště a zlatý třpyt, modrá hvězda. Chvost z časového dešě.


Fotka produktu
 

Crackling comet


1499 Kč

Efekty vystřelované postupně zleva doprava a zpět: Praskající chvost do červených, zelených a modrých pivoněk. Tvar "Z", poslední výstřel "FAN" všechny barvy najednou.


Fotka produktu
 

First Class B


1599 Kč

Barevné komety, zlaté třpytky, brokátové koruny a vrby


Fotka produktu
 

Green Crossette


289 Kč

Zelená crosseta


Fotka produktu
 

Kappa


1299 Kč

Červený chvost do červené palmy, zelený chvost do zelené palmy, žlutý chvost do žluté palmy, stříbrný chvost do stříbrné koruny.


Fotka produktu
 

Magic Brocade Crown


399 Kč

Stříbrné chvosty do brokátových korun s modrými a stříbrnými perličkami.


Fotka produktu
 

Mars


699 Kč

Červená jiřina a modré nebe a bílý třpyt s červeným chvostem. Červená třpytivá vrba a zelený třpyt se zeleným chvostem. Stříbrná koruna a dešťová vrba s modrým chvostem. Praskající vrba a oranžová jiřina se zeleným chvostem.


Fotka produktu
 

New Altitude A


779 Kč

Zlaté chvosty do zlatých třpytek, modré hvězdy a brokáty.


Fotka produktu
 

Pluto


645 Kč

Červená do bílého třpytu, červený kokosový střed. Zelená do zeleného třpytu, zelený kokosobý střed. Stříbrný chvost do červeného třpytu, fialový kokosový střed. Zelená do zlatého třpytu, zelený kokosový střed


Fotka produktu
 

Red Crossette


289 Kč

Červená crosseta


Fotka produktu
 

Red, Green, Purple, Blue Crosette with White Glow


319 Kč

Efekt: červené, zelené, fialové a modré crossetty se stříbrným minovým podstřelem


Fotka produktu
 

Royal Ring


499 Kč

Barevné kroužky s crackem


Fotka produktu
 

Theia


799 Kč

Mix 10 barevných efektů


Fotka produktu
 

Virgo


239 Kč

Červený třpytivý kometový chvost.


Fotka produktu
 

Jupiter 48 ran


889 Kč

Červená pivoňka s červeným chvostem. Zelená pivoňka se zeleným chvostem. Červená vlna s červeným chvostem. Zelená vlna se zeleným chvostem. Bílá třpytivá vrba s bílým třpytivým chvostem. Zelená třpytivá vrba se zeleným třpytivým chvostem. Praskající vrba s praskajícím chvostem. Stříbrný chvost chrlí praskání a stříbrné rybky. Stříbrná rotující květina. Modrá pivoňka a brokátová koruna s modrým chvostem.


Fotka produktu
 

First Class C


1339 Kč

Brokátové koruny s barevnými světličkami, finále.


Fotka produktu
 

Leo


239 Kč

Červená palma s praskajícími květy mina. Stříbrná palma s praskajícími květy mina. Zelená palma s praskajícími květy mina. Žlutá palma s prask.květy mina. Čtyři řady střílejí po jedné – pomalu.


Fotka produktu
 

Aries


1199 Kč

Kompakt 100 ran, tvar vějíře. Mixované efekty W, Z a FAN. W shape: Brokátová kometa na obou stranách, brokátová koruna uprostřed. Z shape: Brokátový chvost do brokátové koruny. FAN shape: Brokátový chvost do brokátové koruny s bílým třpytem. W shape: Stříbrná třpytivá kometa na obou stranách, mnohobarevná jiřina s bílým třpytem uprostřed. FAN shape: Bílý třpytivý chvost do barevné jiřiny s dračí chryzantémou.


Fotka produktu
 

Earth


1599 Kč

Red coco with white glittering. B:green coco with white glittering. C:crackling tail. D:brocde with red blue., E:golden willow with purple stars. F:spinning. G:blue with golden glittering. H:purple with golden glittering. I:spinning. J:silver chrys.


Fotka produktu
 

Sagittarius


2199 Kč

Stříbrný chvost do červené vlny, šikmý výmet do W: červený chvost do praskání uprostřed, žlutý chvost do fialové pivoňky na obou stranách, W shape: červený chvost do praskání uprostřed, modrá pivoňka na obou stranách, šikmý výmet do S: zelený chvost do žluté vlny, šikmý výmet do S: praskající chvost do praskání, stříbrný chvost do červené vlny, fialová vlna, modrá vlna, žlutá vlna, vějíř červená, žlutá, modrá a fialová vlna.


Fotka produktu
 

Deimos


389 Kč

A: červený chvost do zlaté palmy s modrými a červenými blikavkami, B: zelený chvost do zlaté palmy se zelenými blikavkami a modrými světličkami, C: modrý chvost do zlaté praskající palmy.


Fotka produktu
 

Electron


929 Kč

Fialový chvost do fialové jiřiny se zeleným třpytem/zelený chvost do zelené, fialové jiřiny. Fialový chvost do fialových hvězd se zlatým třpytem/zelený chvost do zelených hvězd se zlatým třpytem. Fialový chvost do brokátové koruny s fialovými hvězdami, zelený třpyt. Zelená třpytivá mina do fialové krozety/fialová mina do zelené krozety. Fialový chvost do zlaté vlnivé palmy s fialovými hvězdami, zelený třpyt. Fialový chvost do fialové pivoňky s praskáním/zelený chvost do zelené pivoňky s praskáním. Fialový chvost do brokátové koruny s fialovou jiřinou, zelený třpyt.


Fotka produktu
 

Ultimate Golden Willow


349 Kč

Zlaté vrby s bílými třpitkami, zlaté vrby se zelenými třpitkami.


Fotka produktu
 

Libra


739 Kč

Řada 1,4,7: Bílé třpytivé miny do stříbrného chvostu do červené jiřiny s bílým třpytem. Řada 2,5,8: Bílé třpytivé miny do stříbrného chvostu do brokátové koruny s bílým třpytem. Řada 3,6,8: Bílé třpytivé miny do stříbrného chvostu do titanové salvy.


Fotka produktu
 

Tambora


399 Kč

Modré miny do brokátové koruny. Bílé stroboskopové miny do fialové hvězdy se stroboskopem. Červeno-modré miny do červeno-modré hvězdy se stříbrný palmovým pestíkem. Praskající miny do praskání.


Fotka produktu
 

Just Be Cool


459 Kč

Mix efektů - rovný/vějíř.


Fotka produktu
 

Baronovy Koule


1439 Kč

Červené světličky s bílými třpytkami, fialové světličky se zelenými třpytkami, žluto-zelené světličky se zelenými třpytkami, barevné světličky s bílými třpytkami; finále.


Fotka produktu
 

Phoenix


1469 Kč

Červené, zelené a modré světličky, bílé třpytky, chryzantémy a brokátové palmy , zlaté palmy s chvosty a barevnými třpytkami, brokátová palma do červena ve finále


Fotka produktu
 

X-lion


119 Kč

Červený, zelený, modrý chvost do červené hvězdy a praskání, zelené kytice a modré hvězdy.


Fotka produktu
 

Epsilon


799 Kč

Červený chvost do červené jiřiny s chryzantémou, zelený chvost do zelené jiřiny s chryzantémou, modrý chvost do modré jiřiny s chryzantémou, zlatý chvost do zlaté jiřiny s chryzantémou, praskající chvost do praskání.


Fotka produktu
 

Crazy Whistling comets


399 Kč

Pískající stříbrné kometky.


Fotka produktu
 

Platinum


1469 Kč

Červené, zelené a modré světličky, bílé třpytky, chryzantémy a brokátové palmy , zlaté palmy s chvosty a barevnými třpytkami, brokátová palma do červena ve finále


Fotka produktu
 

Big Surprise


899 Kč

Fontána + 28 výstřelů zlaté vrby, brokátové koruny.