Nákupní košík je prázdný..
DOMŮ E-SHOP OHŇOSTROJE SPECIÁLNÍ EFEKTY ZAPŮJČENÍ PÍPY KONTAKTY
KompaktyRachejtleŘímské svíceSestavené ohňostrojeDýmovnicePrskavkyFontányPomocný materiálTiché ohňostroje


Fotka produktu
 

Dýmovnice s pákovým zažehovačem


299 Kč

Dýmovnice s pákovým zažehovačem, různé barvy


Fotka produktu
 

Jumbo Smoke - Červená (1 ks)


139 Kč

DÝMOVNICE JUMBO SMOKE – ČERVENÁ – s trhací pojistkou. Dýmovnice v červené barvě. Dýmovnice se může používat pouze na volném prostranství, mimo dosah zápalných látek. Červený kouř po dobu cca 60s.


Fotka produktu
 

Jumbo Smoke - Zelená (1 ks)


139 Kč

DÝMOVNICE JUMBO SMOKE – ZELENÁ – s trhací pojistkou. Dýmovnice v zelené barvě. Dýmovnice se může používat pouze na volném prostranství, mimo dosah zápalných látek. Zelený kouř po dobu cca 60s.


Fotka produktu
 

Jumbo Smoke - Žlutá (1 ks)


139 Kč

DÝMOVNICE JUMBO SMOKE – ŽLUTÁ – s trhací pojistkou. Dýmovnice v žluté barvě. Dýmovnice se může používat pouze na volném prostranství, mimo dosah zápalných látek. Žlutý kouř po dobu cca 60s.


Fotka produktu
 

Jumbo Smoke - Modrá (1 ks)


139 Kč

DÝMOVNICE JUMBO SMOKE – MODRÁ – s trhací pojistkou. Dýmovnice v modré barvě. Dýmovnice se může používat pouze na volném prostranství, mimo dosah zápalných látek. Modrý kouř po dobu cca 60s.


Fotka produktu
 

Jumbo Smoke - Fialová (1 ks)


139 Kč

DÝMOVNICE JUMBO SMOKE – FIALOVÁ – s trhací pojistkou. Dýmovnice v fialové barvě. Dýmovnice se může používat pouze na volném prostranství, mimo dosah zápalných látek. Fialový kouř po dobu cca 60s.


Fotka produktu
 

Jumbo Smoke - Oranžová (1 ks)


139 Kč

DÝMOVNICE JUMBO SMOKE – ORANŽOVÁ – s trhací pojistkou. Dýmovnice v oranžové barvě. Dýmovnice se může používat pouze na volném prostranství, mimo dosah zápalných látek. Oranžový kouř po dobu cca 60s.


Fotka produktu
 

Jumbo Smoke - Bílá (1 ks)


139 Kč

DÝMOVNICE JUMBO SMOKE – BÍLÁ – s trhací pojistkou. Dýmovnice v bílé barvě. Dýmovnice se může používat pouze na volném prostranství, mimo dosah zápalných látek. Bílý kouř po dobu cca 60s.